Новини

2
Жовтень 2020

З’єднувальний і силовий кабель LAPP KABEL OLFLEX

Сполучні і силові кабелі заводу LAPP KABEL марки OLFLEX ® застосовуються в машинобудуванні, виробництві промислового обладнання, апаратобудуванні.

У 1959 році ÖLFLEX® був першим контрольним кабелем з кольоровим маркуванням жил і одночасно був першим брендованим кабелем в світі. Сьогодні контрольно-з’єднувальні кабелі ÖLFLEX® є, із зрозумілих причин, одними з найбільш широко використовуваних у світі.

Сполучні і силові кабелі LAPP серії OLFLEX ® використовуються в механізмах, верстатах, в технологічних пристроях і системах, вимірювальному обладнанні і системах контролю, в системах кондиціонування повітря і обігріву. В асортименті широко представлені кабелі для стаціонарного монтажу, для прокладки в буксованих кабельних ланцюгах. Так само Ви знайдете кабелі, які містять галоген, а також продукцію, сертифіковану за міжнародними стандартами.

Інші новини

Знайомство з брендом Lapp Group

Продукція Lapp Group виробляється на власних заводах, які входять до складу холдингу Lapp Group. Компанія поставляє понад 40 000 стандартних найменувань продукції. Крім цього, розробляє і виробляє кабелі та провід згідно з індивідуальними вимогами клієнтів....

TeSys GV3P – нове компактне рішення для пуску електродвигунів від Schneider Electric

Компанія Schneider Electric, світовий експерт в управлінні енергією і автоматизації, представляє оновлення лінійки термомагнітних автоматичних вимикачів електродвигунів TeSys GV3 - TeSys GV3P73 і GV3P80, розрахованих на струми 73 A і 80 A відповідно, які доповнять...