Новини

5
Листопад 2020

Знайомство з брендом Lapp Group

Продукція Lapp Group виробляється на власних заводах, які входять до складу холдингу Lapp Group. Компанія поставляє понад 40 000 стандартних найменувань продукції. Крім цього, розробляє і виробляє кабелі та провід згідно з індивідуальними вимогами клієнтів.

Lapp Group – світовий системний постачальник, що включає в себе 50 компанії, що продають продукцію, 18 виробничих підприємств і понад 100 партнерів по всьому світу. Компанія є визнаним німецьким постачальником в технології виробництва гнучких кабелів і інноваційних промислових з’єднувачів. Сьогодні Lapp Group – це 2600 чоловік, 20 мов, 1 сім’я.

У 1957 році, Оскар Лапп винайшов перший в світі контрольний кабель промислового виробництва, який отримав назву ÖLFLEX® і заснував компанію U.I.Lapp KG. Сьогодні Lapp Group виробляє кабелі та проводи для різних галузей промисловості: машинобудування і проектування систем, автоматизація, вентиляція і кондиціювання, електротехніка, вимірювальна техніка та багато іншого.

Кабельні рішення від Lapp Group

Енергозбереження. Незалежно від того, де і як була отримана енергія, завжди будуть необхідні кабелі для її передачі, забезпечення кабельними технологіями енергетичного сектора завжди було одним з найважливіших завдань для Lapp Group. Копання має багаторічний досвід поставок кабелю для забезпечення надійної передачі і розподілу енергії. Ось чому Lapp є затребуваним партнером для галузі енергопостачання протягом багатьох років.
Машинобудування. Кабельні рішення для машинобудування були основою успішного розвитку компанії з моменту її заснування. Lapp Group пропонує професійні консультації фахівців, які можуть надати технічну підтримку в будь-якому питанні, де потрібна допомога. Однією з таких областей, є, автоматизація виробництва, яка продовжує грати ключову роль в промисловості і кидає виклик для постійного інноваційного розвитку компанії. Високоспеціалізовані вимоги так само пред’являються до кабельно-провідникової продукції для харчової промисловості – ще одна область, в якій покупці можуть покластися на знання і досвід фахівців Lapp.
Фотоелектрична енергетика. Використання сонячної енергії збільшується з кожним роком. Фотоелектрика використовується в багатьох сферах життя суспільства: від великих енергетичних заводів до домашнього устаткування. Вивчивши потреби галузі, Lapp пропонує спеціально розроблений ряд продукції для фотоелектричних систем, забезпечуючи їх повністю кабельно-провідникової продукцією від верхівки даху до стелі.
Електромобільні. Компанія завжди виявляла найвищий рівень залученості в інноваційні розробки для живлення електромобілів, і сьогодні вже може поділитися багатим досвідом своїх проектів. Компанія розробляє цілісні рішення для ряду різних продуктових ліній, рішення які беруть до уваги потреби постачальників електроенергії, мереж операторів і споживачів. Ці рішення включають в себе такі компоненти як електричні роз’єми, кабелі живлення, розетки для автомобілів, а також розробку спеціальних станцій живлення автомобілів, як для комерційного, так і для приватного використання.
Світло і звук. Lapp Group пропонує продукцію для оперних театрів, конференц-центрів, концертних залів, кіно- і теле-студій, будь-то мобільне використання або застосування в фіксованих установках. На додаток до контрольного кабелю (ÖLFLEX® CLASSIC 110 + EPIC® промисловий з’єднувач) Lapp Kabel так само пропонує спеціальні галузеві продукти. Спеціальний провід для відео-, аудіо- та силового застосування, а так само, комплексні рішення представляють широкий асортимент для всілякого використання на сцені, в студії, для моніторингу світло- і енергогенераторів, DMX (комунікаційних протоколів), мікрофонів, динаміків і багато чого іншого.
Нафта і газ. Кабелі для заглибних нафтових електронасосів, термо електродні дроти, інструментальний тришаровий кабель для нафтохімічних виробництв і багато іншого для роботи в екстремальних умовах істотно допомагають підвищити коефіцієнт вилучення нафти.
Індивідуальні кабельні рішення. Експерти компанії працюють з замовниками для розробки індивідуальних рішень: від попередньо змонтованого одиничного кабелю до готової до установки кабельної системи, від стандартних кабелів, які оптимізовані відповідно до вимог, до вузькоспеціалізованих користувальницьких продуктів.

Інші новини

TeSys GV3P – нове компактне рішення для пуску електродвигунів від Schneider Electric

Компанія Schneider Electric, світовий експерт в управлінні енергією і автоматизації, представляє оновлення лінійки термомагнітних автоматичних вимикачів електродвигунів TeSys GV3 - TeSys GV3P73 і GV3P80, розрахованих на струми 73 A і 80 A відповідно, які доповнять...

З’єднувальний і силовий кабель LAPP KABEL OLFLEX

Сполучні і силові кабелі заводу LAPP KABEL марки OLFLEX ® застосовуються в машинобудуванні, виробництві промислового обладнання, апаратобудуванні. У 1959 році ÖLFLEX® був першим контрольним кабелем з кольоровим маркуванням жил і одночасно був першим брендованим кабелем...